Banka Kartı Olanlara Sadece 1.000 TL Hediye Edilecek! Şubeye Gitmenize Gerek Yok: Direkt Hediyenizi Alın

Garanti Bankası, müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. 31 Mart’a kadar geçerli olan bu özel fırsatta, 1000 TL değerinde hediye sunuluyor. Artık Garanti BBVA müşterisi olmak için şubeye gitmeye gerek yok çünkü kampanyaya Garanti BBVA Mobil üzerinden kolayca katılabiliyorsunuz.

KAMPANYA DETAYLARI

Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip ilk kez Garanti BBVA müşterisi olanlar ile Bonus kredi kartı veya Money Bonus kredi kartı başvurusu yapan müşterilere, başvuruları onaylandığı takdirde 1000 TL değerinde hediye sunulacak. Bu özel kampanya, 20 Nisan’a kadar yapılacak olan ilk 1000 TL ve üzeri harcama için geçerli olacak.

BAŞVURU YÖNTEMLERİ VE KOŞULLAR

Başvuruların Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr veya moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekiyor. Ancak, Bonus Flexi, Flexi, Ticari Kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus gibi kartlar kampanyaya dahil değil. Kazanılan bonuslar, 25 Nisan ile 25 Mayıs 2024 tarihleri arasında kullanılabilecek ve en çok harcama yapılan karta yüklenecek. Ancak, kullanılmayan bonuslar 26 Mayıs 2024’te geri alınacak.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya, müşteri bazında olup, her bir müşteri en fazla 1000 TL bonus kazanabilecek. Düzenli ödeme talimatları, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değil. İnternetten yapılan harcamalar ise kampanyaya dahil.

EKSTRA AVANTAJLAR

Emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler bu kampanyaya katılamazlar. Garanti Bankası, müşterilerine bu özel kampanya ile harika bir fırsat sunarken, kampanya kurallarına dikkat edilmesi gerektiğini belirtiyor. Bu kampanya ile müşteriler, hem banka hizmetlerinden yararlanacak hem de ekstra kazanç elde edebilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x